ul. Smocza 3
  - LOKALIZACJA / DOJAZD / PARKING  

Obiekt

Obiekt oferuje przestrzeń konferencyjno – szkoleniową w niemal samym centrum miasta. Centrum mieści się na wolskim Muranowie, w powojennej kamienicy u zbiegu ulic Smoczej i Nowolipki, w bliskim sąsiedztwie arterii komunikacyjnej Warszawy jaką jest ul. Jana Pawła i Al. Solidarności. Lokalizacji zapewnia sprawną komunikację zarówno tramwajową jak i autobusową. Jej atutem jest również bliskość stacji metra.
W tym obiekcie znajdują się sale:
Sala Kawiarniana
Sala Warsztatowa

Dojazd

Obiekt zlokalizowany na warszawskiej Woli, w pobliżu al. Jana Pawła II. Od Dworca PKP Warszawa Centralna dzieli go ok. 2,3 km. Na miejsce można w szybki sposób dostać się komunikacją miejską - w pobliżu zlokalizowany jest przystanek autobusowy - Nowolipie, z którego odjeżdżają linie nr 107, 157 oraz tramwajowy Nowolipki, z którego odjeżdżają linie 17, 33, 41. Najbliższy przystanek metra zlokalizowany jest 1,3 km od obiektu - jest to przystanek Ratusz Arsenał (pierwsza linia metra)

Parking

Obiekt znajduje się w miejskiej strefie płatnego parkowania. Najbliższy ogólnodostępny płatny parking znajduje się ok 50 m od obiektu.

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..

Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by Sale szkoleniowe i konferencyjne