ul. Wspólna 56
  - LOKALIZACJA / DOJAZD / PARKING  

Obiekt

Wspólna 56, to lokalizacja oddalona ok 5 minut od metra Centrum i do 10 min spacerem od Dworca Centralnego. Modernistyczny budynek położony jest w samym centrum Warszawy, w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki. Przed budynkiem znajduje się mały, zielony skwer. Zapraszamy na wirtualny spacer 3D ( https://my.matterport.com/show/?m=35SJKVuEH56 ) po naszym ośrodku szkoleniowym w jakości 4K. Po rozpoczęciu spaceru w lewym dolnym rogu można kliknąć ikonkę "View Floor Plan", aby włączyć rzut z góry lub "View Dollhouse", aby uruchomić model 3D ośrodka. Istnieje również możliwość uruchomienia spaceru w technologii VR (Virtual Reality) - ikona w prawym dolnym rogu. Na zewnątrz budynku wykonano trzy panoramy skweru w zdjęciu "360 stopni".
W tym obiekcie znajdują się sale:
Sala 8
Sala 7
Sala 6
Sala 5
Sala 4
Sala 3
Sala 2
Sala 1

Dojazd

W pobliżu znajdują się różne środki komunikacji publicznej, m.in. metro, autobusy, tramwaje oraz PKP. W około 10 min. można dostać się pieszo do Dworca Centralnego (750 m.). Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej to Hoża i Centrum. W pobliżu również przystanek Metra Centrum.

Parking

Miejsca w strefie miejskiego płatnego parkowania. Klienci korzystają również z płatnego parkingu na skrzyżowaniu ul. Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Wszystko w niedalekiej odległości od naszych sal (kilka min spacerem)

Pozostań w kontakcie!

Dziękujemy! Twój adres email trafił do naszej bazy.

Oops! Coś poszło nie tak..

Sprawdź dostępność sal
Zarezerwuj
Powered by Sale szkoleniowe i konferencyjne